Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Елегантен фустан *250*
Елегантен фустан *250*
Елегантен фустан *250* Елегантен фустан *250* Елегантен фустан *250* Елегантен фустан *250* Елегантен фустан *250*

Елегантен фустан *250*

400 МКД

Бренд: kind of me

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

11
0

Преубав фустан купен од Benetton и носен само еднаш. Платен бајаги, купен од мерак, но утнато е бројчето и така си седи. Нежно розова боја, ластик на струкот, така што може да одговара и на М и на L Со tтрендовски ракави како "крилца"... не знам како да ги објаснам, сега се носат такви ракави :D Цената е симболична, греота е така да стои. Гарантирам дека ќе си го изнаноси таа што ќе си го купи :)

Додадено: 28.7.2018 Прегледи: 391

NenaMj

79
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

27