Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: нов

Град: Скопје

Материјали: еластин

Ознаки: фустан црвен

5
0

Продавам фустан нов со етикета цена 800 денари ист е како на сликата го продавам со тешко срце мислев дека ќе ослабнам и ќе ме собере ама ништо :/ одговара за бројче М

Додадено: 30.7.2018 Прегледи: 229

Vess777

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

27