Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance br. S
Fustance br. S Fustance br. S Fustance br. S

Fustance br. S

200 МКД

Големина: S

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: fustan kratok plav kratok fustan leten

7
0

Ова е уште еден неносен фустан во мојата колекција на фустани. Величина S ама бидејки е растеглив одговара и на M. Скроз нов необлечен никогаш. Должината му е некаде над колена (барем на мене) Материјал пери носи (нема потреба од пеглање) Идеален и за вечерни и денски излегувања.

Додадено: 2.8.2018 Прегледи: 188

majnekitty

16
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

35