Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M - маица
H&M - маица

H&M - маица

100 МКД

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: маица

1
0

Маицата е носена само еднаш. Величина М/L.

Додадено: 11.8.2018 Прегледи: 24

123***

40
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

0