Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Replay маичка
Replay маичка Replay маичка Replay маичка Replay маичка Replay маичка

Replay маичка

400 МКД

Големина: M

Бренд: .......

Град: Струмица

Материјали: ....

Ознаки: ......

2
0

Убава и оригинал Replay маичка купена од Грција носена неколку пати нема маани ептен пријатна за носење памучен материјал екстра квалитет купена многу скапо ( ги знаеме цените на Replay) димензии рамо - 40см гради - 43см должина целосна - 55см должина од подпазув до долу - 37см ширина кај половини - 39см ширина најдолу - 42см

Додадено: 12.8.2018 Прегледи: 177

Mona_Monsi

100
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

37