Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Letna kosula ZARA basic
Letna kosula ZARA basic Letna kosula ZARA basic

Letna kosula ZARA basic

200 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: ///

2
0

Zara letna kosula so kratki rakavi. Mnogu ubavo stoi. Nekolku pati oblecena kako nova e

Додадено: 22.8.2018 Прегледи: 444

Nayaaa

103
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

0