Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zdolniste
Zdolniste Zdolniste Zdolniste

Zdolniste

400 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: ///

Ознаки: sareno cvetno

4
0

Cvetno sareno zdolniste vo A forma. Pozadi so patent. Visok struk. Ne e noseno nikogas.

Додадено: 30.8.2018 Прегледи: 107

JOSIMOVA

2
1

Членот го следат

9

Членот ги следи

0