Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan

Fustan

500 МКД

Големина: 36

Бренд: нема

Град: Крива Паланка

Материјали: likra

Ознаки: fustan

1
0

preubavo ja istaknuva linijata na teloto, ima zlatni detali na dvata rakava i slic od pozadi, rastegliv e odgovara na s i m velichina

Додадено: 9.9.2018 Прегледи: 194

Steffche_2327

116
6

Членот го следат

61

Членот ги следи

80