Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

-Fustan Prekrasen L/XL
-Fustan Prekrasen L/XL -Fustan Prekrasen L/XL -Fustan Prekrasen L/XL -Fustan Prekrasen L/XL

-Fustan Prekrasen L/XL

450 МКД

Големина: L

Бренд: paris-lulymary

Град: Струга

Материјали: saten cipka

Ознаки: ubav

Додадено: 11.9.2018

Прегледи: 330

0

Fustan od Paris ,nosen na formalna prigoda Odgova na L imalo Xl,merete ubavo izraboten korset ,so delovi od cipka ,debel saten pozadi dolg patent ,i mal slic Pristojna dolzina koleno ili ispod zavisi od vasata visina dolzina 84 sm gradi 42,struk 37

sneki-sneki

111
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

21