Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M Novi pantaloni Nam *600*
H&M Novi pantaloni Nam *600* H&M Novi pantaloni Nam *600* H&M Novi pantaloni Nam *600*

H&M Novi pantaloni Nam *600*

800 МКД

Големина: 36

Бренд: h m

Град: Кичево

Материјали: likra pamuk

Ознаки: novi

2
0

Novi H&M pantolini, so etiketa. Likreni so visok struk, na kolenata ima svetki koi prelivaat. Za povisoki okolu 170. Kupeni 1500 denari

Додадено: 20.9.2018 Прегледи: 330

VintageUR

10
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

4