Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

200 МКД

Големина: 40

Бренд: yessica

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: yessica dress navy

14
0

Фустанот е носен само еднаш. Одлично зачуван, нема никаква маана. Имитација на џебови со златен патент. Бојата е темно сина (тегет - navy)

Додадено: 22.9.2018 Прегледи: 481

black.swan

10
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

2