Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOV fustan
NOV fustan NOV fustan

NOV fustan

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: fustan

10
0

Podebel materijal, taman za ovoj period. Odgovara na S ili M velicina. Ja sledi linijata na teloto. Nikogas ne e oblecen.

Додадено: 24.9.2018 Прегледи: 350

sNekojas

64
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

2