Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crni pantaloni
Crni pantaloni Crni pantaloni Crni pantaloni

Crni pantaloni

300 МКД

Големина: S

Бренд: pimkie

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: neznam

0
0

Ubavi i prijatni crni pantaloni so visok struk. Od stranite imaat tenka ukrasna linija, mnogu diskretna. Broj S.

Додадено: 26.9.2018 Прегледи: 69

Stellait

18
1

Членот го следат

33

Членот ги следи

2