Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detska jakna
Detska jakna Detska jakna Detska jakna

Detska jakna

600 МКД

Големина: XS

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

1
0

Detska jakna za od 8 do 10 godini, malku nosena so sto na vratot e malku izlupena, vnatresnosta e mekana i mnogu topli. Ne propusta veter i dozd

Додадено: 27.9.2018 Прегледи: 138

justme

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0