Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenska jakna Bershka
Zenska jakna Bershka Zenska jakna Bershka Zenska jakna Bershka

Zenska jakna Bershka

700 МКД

Големина: 38

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: .....

Ознаки: bershka

8
0

Zenska jakna Bershka br.xl. socuvana odgovara i na L

Додадено: 27.9.2018 Прегледи: 617

kika12

6
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0