Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza
Bluza Bluza

Bluza

350 МКД

Големина: L

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: konec

Ознаки: dolgirakavi dolga bluza tunika

0
0

Ubava meka bela bluza od konec. Zadniot del e podolg od predniot. Prijatna i rastegliva za nosenje. Odgovara i za xl

Додадено: 29.9.2018 Прегледи: 86

Melinda

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1