Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
nov kaput
nov kaput nov kaput

nov kaput

800 МКД

Град: Куманово

Материјали: ...

Ознаки: ...

3
0

od ramo do ramo 44cm okolu gradi 98cm okolu polovina92cm okolu kolkovi 110cm rakavot e 59cm biceps e 38cm celiot e dolg 90cm

Додадено: 1.10.2018 Прегледи: 202

Marija_1

16
1

Членот го следат

23

Членот ги следи

216