Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna TECHNOALP
Jakna TECHNOALP Jakna TECHNOALP Jakna TECHNOALP Jakna TECHNOALP

Jakna TECHNOALP

800 МКД

Големина: XL

Град: Битола

Материјали: nepropustlivo goretex

Ознаки: skijacka jakna goretex

0
0

Nepropustliva jakna Goretex od brendot technoalp nosena 1 mesec max

Додадено: 1.10.2018 Прегледи: 81

panda1

122
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

9