Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нов фустан❤️
Нов фустан❤️ Нов фустан❤️ Нов фустан❤️

Нов фустан❤️

120 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: ххх

Ознаки: ефтино нов есен зелен

1
0

Не е никогаш носен Подарок со купени артикли од 1000мкд+ нагласете ако го сакате,нови и брендирани артикли на мојот профил за цена ќе се договориме ❤️ Ако не ви одговарам на порака за размена тоа значи дека ништо не ми е потребно ❤️

Додадено: 3.10.2018 Прегледи: 551

Maffin507

68
0

Членот го следат

234

Членот ги следи

1054