Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
jakna debela
jakna debela jakna debela jakna debela jakna debela

jakna debela

2500 МКД

Големина: M

Бренд: nz

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

0
0

jakna polneta so perduvi, so kapuljaca i krzno na kapuljacata, nosena samo 5-6 pati lani i sega mi e mala nema nikakvo ostetuvanje ni od nadvor ni na postavata ja kupiv lani od italija 80 evra ,

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 259

go--999

13
1

Членот го следат

11

Членот ги следи

0