Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блузи
Блузи Блузи Блузи Блузи Блузи

Блузи

4 МКД

Големина: 36

Бренд: таили

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ....

0
0

Блуза по долги-нова,блуза кимони со ракавче-нова,кошула краток ракав носена неколку пати. Сите по 99ден

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 49

VendiSk

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11