Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Тренерки %Novi Adidas trenerki 2delen M/L
%Novi Adidas trenerki 2delen M/L
%Novi Adidas trenerki 2delen M/L %Novi Adidas trenerki 2delen M/L %Novi Adidas trenerki 2delen M/L %Novi Adidas trenerki 2delen M/L

%Novi Adidas trenerki 2delen M/L

999 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: likra

Ознаки: adidas crni trenerki novi 40/42

9
0

Novi Adidas trenerki trodelen komplet.Dolniot del kako helanka.I bluzite se popripieni uz telo.Odgovaraat na 40/42.*Bez razmena.*Belata e prodadena.Ostanuvaat crnite komplet.*Fiksna cena.

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 640

garderoba5

176
0

Членот го следат

113

Членот ги следи

80