Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Долго Камел капут ZARA (резервиран)
Камел капут ZARA (резервиран)
Камел капут ZARA (резервиран) Камел капут ZARA (резервиран) Камел капут ZARA (резервиран) Камел капут ZARA (резервиран)

Камел капут ZARA (резервиран)

ПРОДАДЕНО

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: zara капут

4
0

Камел капут од Зара, направен во Шпанија, величината е Ѕ. Мазен, без собирања, ретко облечен.

Додадено: 9.10.2018 Прегледи: 803

Tiffany

1
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

0