Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Универзално преубава оргинал јакна од словенија
преубава оргинал јакна од словенија
преубава оргинал јакна од словенија преубава оргинал јакна од словенија

преубава оргинал јакна од словенија

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Бренд: зара

Град: Кичево

Материјали: ффф

Ознаки: ффф

0
0

преубава оргинал купена во словенија превртена кожа и оргинал крзно топла универзална и за машко и за женско јакната е нова и претопла одговара на м и л

Додадено: 15.10.2018 Прегледи: 52

tanja29

118
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

36