Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Сако Одлично сочувано сако
Одлично сочувано сако
Одлично сочувано сако Одлично сочувано сако

Одлично сочувано сако

350 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: како ново

0
0

Светло розево сако носено само еднаш

Додадено: 11.1.2013 Прегледи: 434

GabrielaGrn

5
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

4