Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARA машка јакна
ZARA машка јакна ZARA машка јакна ZARA машка јакна ZARA машка јакна

ZARA машка јакна

2500 МКД

Големина: XXL

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: down

Ознаки: машки zara јакна

3
0

Нова маслинеста машка зимска јакна со полнење од Зара, величина XXL. Ја имате и во продавница за проба.

Додадено: 19.10.2018 Прегледи: 147

Tiffany

3
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

0