Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Namalenie na kozno palto i krznen elek
Namalenie na kozno palto i krznen elek
Namalenie na kozno palto i krznen elek

Namalenie na kozno palto i krznen elek

1000 МКД

Големина: 36

Град: Струмица

Материјали: vestacko krzbo

Ознаки: nov popust

4
0

Namalenie na palto i elek. Super kombinacija so popust. Poglednete vo artiklite https://mojagarderoba.mk/items/obleka/529662/kozno-palto-namaleno-na-1000 https://mojagarderoba.mk/items/obleka/529637/krznen-elek-nov-namalen-na-1000

Додадено: 20.10.2018 Прегледи: 1117

MinnieMouse1

4
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

4