Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Max&co блуза
Max&co блуза Max&co блуза Max&co блуза

Max&co блуза

1900 МКД

Големина: M

Бренд: max&co

Град: Скопје

Материјали: pamuk volna

Ознаки: bluza

6
0

Max&co блуза М. Зимски модел подебел памук зелените делови се волна . Неносена

Додадено: 24.10.2018 Прегледи: 248

crvenkapa

221
0

Членот го следат

416

Членот ги следи

12