Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бундичка
Бундичка Бундичка Бундичка Бундичка Бундичка

Бундичка

400 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: бунда

3
0

Ѕ величина на бундичка во маслинесто зелена боја која се запетлува со три копчиња. Внатре е целата со крзно и држи премногу топло.

Додадено: 27.10.2018 Прегледи: 150

Sarasarche

19
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

0