Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут
Капут Капут Капут Капут

Капут

400 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: капут

8
0

М величина на капут со интересен дезен се запетлува со едно копче и има колан. Доаѓа над колена.

Додадено: 27.10.2018 Прегледи: 398

Sarasarche

19
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

0