Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Fustan 550den popust
Fustan 550den popust
Fustan 550den popust Fustan 550den popust Fustan 550den popust Fustan 550den popust Fustan 550den popust

Fustan 550den popust

550 МКД

Големина: L

Бренд: n

Град: Кратово

Материјали: pamucna likra korpa

Ознаки: nz

4
0

fustanot e nosen samo eden pat...so cipka na rakavite gorniot del e likra a dolniot e slicno na pamuk i e korpa..... vel 30(L) namaleno od 700den na 550den ...prakjam po kargo ....za poveke info vo inbox..

Додадено: 28.10.2018 Прегледи: 62

MUKA12345

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

4