Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани ПРЕУБАВО ВИОЛЕТОВО ФУСТАНЧЕ
ПРЕУБАВО ВИОЛЕТОВО ФУСТАНЧЕ
ПРЕУБАВО ВИОЛЕТОВО ФУСТАНЧЕ ПРЕУБАВО ВИОЛЕТОВО ФУСТАНЧЕ ПРЕУБАВО ВИОЛЕТОВО ФУСТАНЧЕ

ПРЕУБАВО ВИОЛЕТОВО ФУСТАНЧЕ

650 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: виолетово

0
0

Преубаво виолетово фустанче само ЕДНАШ НОСЕНО, горниот дел е со циркони, средниот дел благо паѓа а долниот дел е со ластик. Со прерамки е но може да се стават во внатрешниот дел и да биде корсет

Додадено: 14.1.2013 Прегледи: 631

GabrielaGrn

5
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

4