Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo so etiketa !
Novo so etiketa !

Novo so etiketa !

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: nema

Град: Струмица

Материјали: choja

Ознаки: temno zelen mantil

8
0

Nov temno zelen mantil so etiketa ! Dolzinata na mantilot e pod kolena, na polovina se vrzuva so kolan. Velicanata e standardna. Cenata ne e fiksna. Bez razmeni.

Додадено: 30.10.2018 Прегледи: 460

ivanaa

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1