Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна

Јакна

1750 МКД

Големина: 40

Бренд: нзм

Град: Тетово

Материјали: памук, полиестер

Ознаки: јакна, бордо

0
0

Бордо зимска јакна, носена некои 5-6 пати, ништо повеќе. Скапо платена. Одговара на величина 38. За цената може и да се договориме.

Додадено: 31.10.2018 Прегледи: 176

Sonjicka-Nona

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0