Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Tipska jakna M-L
Tipska jakna M-L
Tipska jakna M-L Tipska jakna M-L Tipska jakna M-L Tipska jakna M-L Tipska jakna M-L

Tipska jakna M-L

550 МКД

Големина: 40

Бренд: ...

Град: Кавадарци

Материјали: ....

Ознаки: palto

2
0

Mnogu ubava jakna donesena od Amerika oblecena e samo 2 pati bukvalno e kako nova mnogu tipski model e jaknata i bas e moderna ne e kozena no kvaliteten materjal na nea pisuva golemina L ima i elastin materjalot sepak eve dimenzii ramena 39 cm gradi 48 cm vkupna dolzina 58 cm

Додадено: 31.10.2018 Прегледи: 117

Danchemakeup

143
1

Членот го следат

66

Членот ги следи

44