Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan Asos M/L.
Fustan Asos M/L.

Fustan Asos M/L.

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: asos

Град: Куманово

Материјали: pamuk sintetika

Ознаки: fustan dress print

11
0

Fustanot e nosen samo ednas za nova godina,kupen od internet od asos 30evra.Odgovara i na sportski cevli i na elegantni pogoden za sekakva prilika.

Додадено: 31.10.2018 Прегледи: 369

Aleksandra26

0
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

50