Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки
Фармерки Фармерки

Фармерки

300 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: полиестер ликра

Ознаки: /////

0
0

Целосно сочувани. Неодредена сива/црна боја. Со многу ликра, висок струк.

Додадено: 2.11.2018 Прегледи: 58

Красива

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1