Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozna suknja
Kozna suknja Kozna suknja Kozna suknja Kozna suknja

Kozna suknja

150 МКД

Големина: M

Бренд: kikiriki

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: crna so slic

7
0

Crna skaj sukna so slic od napred. Dolzina do nad kolena. Odgovara na S I M velicina.

Додадено: 7.11.2018 Прегледи: 223

B.I.B.I

14
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3