Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер НОВ 'H&M' женски џемпер
НОВ 'H&M' женски џемпер
НОВ 'H&M' женски џемпер НОВ 'H&M' женски џемпер НОВ 'H&M' женски џемпер НОВ 'H&M' женски џемпер НОВ 'H&M' женски џемпер

НОВ 'H&M' женски џемпер

500 МКД

Големина: L

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: slika5

Ознаки: volneno siv dzemper sivo zenski

4
0

Novo 'H&M' zensko dzemperce, so etiketa. Brojceto e М, no odgovara na L, mozebi i na XL. Boja: temno-siva Mnogu e mekicko, prijatno. Cenata e fiksna. Prvata slika e od internet, dodeka ostanatite cetiri se originalni.

Додадено: 7.11.2018 Прегледи: 418

Sonceee

68
0

Членот го следат

60

Членот ги следи

31