Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Со долги ракави TU преубава блуза/џемпер
TU преубава блуза/џемпер
TU преубава блуза/џемпер TU преубава блуза/џемпер TU преубава блуза/џемпер

TU преубава блуза/џемпер

200 МКД

Големина: 42

Бренд: тују

Град: Скопје

Материјали: гх

Ознаки: валкано бела

6
0

Како нова, бидејќи не се ни сеќавам дека сум ја носела... Сум заборавила дека постои како и многу други парчиња облека бидејќи ги имам навистина многу. Освен другото сега ми е преголема. Величината е 42.машинска плетка. Валкана бела боја. Преубава

Додадено: 15.11.2018 Прегледи: 331

филипче

109
0

Членот го следат

63

Членот ги следи

0