Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Долго ZARA PREUBAV NOV KAPUT
ZARA PREUBAV NOV KAPUT
ZARA PREUBAV NOV KAPUT ZARA PREUBAV NOV KAPUT ZARA PREUBAV NOV KAPUT

ZARA PREUBAV NOV KAPUT

2999 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: mesavina

Ознаки: zara

15
0

Sosema nov siv kaput Zara so krzno na rakavite.Brojot e M no ima opcija za L cura da go nosi.ena fiksna.bez razmena.

Додадено: 17.11.2018 Прегледи: 434

katerinaa

60
3

Членот го следат

58

Членот ги следи

63