Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Ново Massimo Dutti
Ново Massimo Dutti
Ново Massimo Dutti Ново Massimo Dutti Ново Massimo Dutti

Ново Massimo Dutti

250 МКД

Големина: 38

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: кончано

Ознаки: ново

6
0

Ново џемперче на Massimo Dutti, широко паѓа, а од кај грбот е на преклоп. Повеќе е елек, се носи со маичка од доле, многу убава црвена боја. Не е носено.

Додадено: 18.11.2018 Прегледи: 803

MajaGligorovska

67
1

Членот го следат

133

Членот ги следи

42