Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер-рез
Џемпер-рез Џемпер-рез Џемпер-рез Џемпер-рез

Џемпер-рез

150 МКД

Големина: M

Град: Прилеп

Материјали: плетка машинска

Ознаки: бело

0
0

Носено сочувано јакна, џемпер машинска плетка со капуљача може и за машко и за женско, недостасува едно копче

Додадено: 28.11.2018 Прегледи: 57

VioletaS

208
0

Членот го следат

115

Членот ги следи

7