Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Памучен капут
Памучен капут
Памучен капут

Памучен капут

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: памучен

Ознаки: капут

1
0

Неколку пати облечен. Уникатен и многу квалитетен се гледа. Величина С или мало М

Додадено: 29.11.2018 Прегледи: 151

fashionable09

57
0

Членот го следат

51

Членот ги следи

78