Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Мантил Ново тенко капутче попуст 2000 денари
Ново тенко капутче  попуст 2000 денари
Ново тенко капутче  попуст 2000 денари Ново тенко капутче  попуст 2000 денари

Ново тенко капутче попуст 2000 денари

2500 МКД

Големина: 40

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: волна вискоза памук

Ознаки: ново

5
0

Перфектно тенко капутче. Боичка циклама. Облечено само еднаш. Шпански бренд Зара. Бро ј 38-40. Долго до колена или над колена, зависи од Ваша висина. Го облеков само еднаш на работа. Продавам, затоа што имам неколку циклама и портокалови есенски и пролетни капутчиња. Подетални информации во инбокс. Размена НЕ((

Додадено: 30.11.2018 Прегледи: 312

Irinka

41
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

2