Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna bela
Jakna bela Jakna bela Jakna bela Jakna bela

Jakna bela

250 МКД

Големина: M

Бренд: teranova

Град: Скопје

Материјали: shushkavec

Ознаки: bela, kratka

0
0

Bela jakna, mnogu ubava topla, Nosena samo edna sezona, mnogu e sochvana, Odgovara na M/L

Додадено: 9.12.2018 Прегледи: 75

MinaA15

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

2