Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crven kaput
Crven kaput Crven kaput Crven kaput Crven kaput Crven kaput

Crven kaput

2000 МКД

Големина: 40

Бренд: okitex

Град: Скопје

Материјали: volna

Ознаки: crven okitex kaput

15
0

Капутот е како нов дали два пати е облечен. Купен од Okitex. Составот е 100% волна. Моделот се закопчува на преклоп со два реда внатрешни копчиња и се врзува со каиш. Позади е сечен и има еден внатрешен преклоп (карнер), како што може да се види на сликата. Бројчето е 40 ка но одговара и за 38 и 42 во зависност од ширината на рамениците. За дополнителни мерки во порака.

Додадено: 11.12.2018 Прегледи: 473

ccoture

6
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

32