Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна
Јакна Јакна Јакна

Јакна

200 МКД

Големина: M

Град: Прилеп

Материјали: дебел памук

Ознаки: сиво

0
0

Дебело јакниче како дуксерка

Додадено: 16.12.2018 Прегледи: 26

VioletaS

207
0

Членот го следат

109

Членот ги следи

7