Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bunda
Bunda Bunda Bunda Bunda Bunda

Bunda

3400 МКД

Големина: M

Град: Кочани

Материјали: ...

Ознаки: ...

16
0

Bundata e kako nova, nosena 2-3 pati. Preubavo stoi, raskosno i mnogu topli. Mnogu ubavo krzno, a pomegu redovite krzno ima kozeni delovi. Napred e malku podolga, a rakavite doagaat malku pokratki. Velicina S/M, dokolku ste zainteresirani pisete mi za dimenzii

Додадено: 17.12.2018 Прегледи: 502

wreckingball

46
0

Членот го следат

85

Членот ги следи

10