Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Crno fustance/ Црно фустанче
Crno fustance/ Црно фустанче
Crno fustance/ Црно фустанче Crno fustance/ Црно фустанче Crno fustance/ Црно фустанче Crno fustance/ Црно фустанче

Crno fustance/ Црно фустанче

400 МКД

Големина: 38

Бренд: /

Град: Демир Капија

Материјали: ...

Ознаки: ...

1
0

Црно елегантно фустанче. Нема никакви оштетувања. Облечено е само еднаш.

Додадено: 20.12.2018 Прегледи: 116

AngelaPemova

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1